Новини України

«Звичайно, фактор Тимошенко буде досить вагомим, бо в неї є розгалужена партійна структура, вона постійно наголошує на некомпетентності влади, по-стійно тисне на них по всіх фронтах. Це стосується, зокрема, її вимог щодо зниження тарифів та ліквідації «Нафтогазу», який, попри обіцянки президента, продає газ уже по forty six гривень за куб», — зауважив експерт. Перша — нова послуга з доставки документів за 40 гривень. Ціна буде фіксованою на весь рік, а до її вартості вже включено фірмовий картонний конверт.

газета по-українськи сайт

Фізособи-підприємці станом на 18 січня 2022 року зареєстрували більше 250 тисяч реєстраторів розрахункових операцій (РРО) та програмних РРО. Державний Ощадбанк запустив термінал та програмне РРО у смартфоні через мобільний додаток ОщадPAY, банк пропонує єдиний тариф для підключення еквайрингу з використанням ОщадPAY – 1,7%. Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.

Загроза Епідемії Поліомієліту

Зустріч відбулася у форматі колективного інтерв’ю. У плавнях зрідка зустрічається лісовий кіт, надзвичайно рідкісна нині тварина, занесена до Червоної книги України як вид, що щезає. Тієї зими до нас часто приходив коминяр. Гуркотів своїм залізяччям у сінях, тупотів черевиками, збиваючи з них налиплий сніг, у дверях засягав рукою до шапки. Відомий письменник, класик української літератури, публіцист, громадський діяч Степан Олійник відійшов у вічність forty літ тому, eleven січня 1982-го. Всенародного улюбленця із почестями поховали на Байковому цвинтарі в Києві.

  • У 30% матеріалів порушено стандарт відокремлення фактів від коментарів.
  • Це вже всьоме за період російсько-української війни напередодні новорічно-різдвяних свят вони провідують з вітаннями захисників нашої держави.
  • Водяться у нас також лосі, косулі, дикі кабани і кози, лисиці, борсуки, куниці, видри, єнотоподібні собаки, популяції яких самовідтворюються чи й навіть більшають.
  • Серед інтернет-ЗМІ найнижчі результати з дотримання стандартів отримав сайт «Корреспондент», у якому лише 60% матеріалів були написані без порушень професійних журналістських стандартів.

4% матеріалів у виданні містили порушення стандарту достовірності. Найнижчі результати з дотримання професійних стандартів журналістики продемонстрував сайт «Страна.ua», у якому лише 56% матеріалів були написані без порушень професійних журналістських стандартів. Серед інтернет-ЗМІ найнижчі результати з дотримання стандартів отримав сайт «Корреспондент», у якому лише 60% матеріалів були написані без порушень професійних журналістських стандартів. Стандарти балансу та відокремлення фактів від коментарів порушено всього у 4% матеріалів на «Цензорі».

Українці Вийшли На Рекорд За Кількістю Встановлених Сонячних Батарей

Попри всі підлі витівки Омікрона, добре натренована імунна система є “неймовірно складним і ворожим середовищем” для самого вірусу та його штамів. Близько 80 тисяч людей могли постраждати внаслідок виверження підводного вулкана біля островів Тонга на південний захід від Нової Зеландії. Експрезидент новини спорту футбол Порошенко вважає звинувачення на його адресу політичними, а його захисники кажуть про законність постачання вугілля з непідконтрольної частини Донбасу, яке врятувало Україну від енергетичного колапсу. Є реальні побоювання, що Європа може зіткнутися з найгіршою безпековою кризою за останні десятиліття.

Кремлівський шантаж цивілізованого світу у цих відносинах став незамінною складовою. А вимоги шантажистів, зрештою, набули форми ультиматуму про переділ сфер впливу у світі. Новорічні та різдвяні свята в Україні зазвичай є найбільш «пустим» часом для висвітлення важливих подій. Практично нема за що зачепитися, окрім очікувань. До найгіршого з них — очікування війни — у нас настільки звикли, що теми здорожчання продовольства і росту вартості комунальних послуг у свідомості більшості громадян посідають перші місця. А можливість вторгнення російських військ — десь там, двадцять перше.

18 січня котирування гривні до долара на відкритті міжбанку встановилися на рівні 28,26 – 28,28 гривні. Міноборони вирішило пришвидшити формування підрозділів Сил територіальної оборони ЗСУ – уже визначено 86% місць дислокації, у прикордонних областях сформовано 70% штату мирного часу. Правоохоронці викрили посадовця АТ “Укргазвидобування” на вимаганні 600 тисяч гривень хабара. У 2021 році кількість скарг до бізнес-омбудсмена збільшилась на 26% – до 2 182. У найближчу добу в Україні очікується прохолодна погода, вітер послабшає, місцями пройде невеликий сніг.

Але тривога стосується не лише перспектив тривалої наземної війни з Росією через Україну. Газета по-українськи пише про актуальні новини України та світу, а також місцеві на регіональних додатках. Цікаво і об’єктивно передає атмосферу подій, але висновки читач робить самостійно. Кожна четверта новина (24%) у виданні Страна.ua містить порушення хоча б одного журналістського стандарту.

Він розуміє тільки силу і, не зустрічаючи зрозумілої йому відсічі, переходить усі можливі червоні лінії, хоч сам знущально виставляє їх для інших. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на “Iнтерфакс-Україна”, суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство “Українські Новини”, в будь-якому вигляді суворо заборонено. Станом на 18 січня Міністерство охорони здоров’я позначає 4 області як помаранчеву зону епідемічної небезпеки через Covid-19, решта – жовті.